Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania napraw powypadkowych w formie bezgotówkowej.

  • Nasz Serwis Blacharsko-Lakierniczy w Tychach posiada wszystkie certyfikaty standardów gwarantujących najwyższą jakość wykonania usługi i zapewniające skrócenie do minimum okresu naprawy Państwa samochodu. W czasie naprawy możecie Państwo skorzystać z samochodów zastępczych oraz fachowej pomocy ze strony naszych doradców, którzy krok po kroku przeprowadzą Państwa przez wszystkie formalności związane z likwidacją szkody.
  • Posiadamy nowoczesne urządzenia do napraw blacharskich i lakierniczych wiodących marek pozwalające wykonać naprawę w najwyższej jakości, tak by doprowadzić samochód do stanu pierwotnego, nie narażając Państwa na utratę bezpieczeństwa i estetyki samochodu po naprawie.
  • Ekologiczne lakiery, które używamy do lakierowania samochodów, wykonane są na bazie lakierów wodnych. Poza aspektami ekologicznymi, używane przez nas lakiery pozwalają doprowadzić powłokę lakierniczą Państwa samochodu do idealnego stanu.
    • Doświadczony i wykwalifikowany personel – nasi pracownicy ukończyli specjalistyczne szkolenia techniczne organizowane przez producentów , które potwierdzają ich wysoką wiedzę i kompetencje. Wysoce wykwalifikowany personel to gwarancja jakości naszych usług i maksymalnie sprawne przeprowadzenie likwidacji szkody w Tychach.